Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Panowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Panowice

Panowice,lubuskie

165 000 zł39,60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe zadbane mieszkanie W dobrej cenie W pobliżu trzciela - panowice! Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane, przytulne mieszkanie w Panowicach. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Centrum,Zielona Góra(Panowice + 50 km)

299 000 zł58,20 m² 5 137,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kamienica 58,2 m - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal o powierzchni 58,2 m , położony w samym sercu Zielonej Góry, w zadbanej kamienicy po świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wilenko

Wilenko(Panowice + 9 km)

470 000 zł87,36 m² 5 380,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu położonego na działce o powierzchni 1193 m2 w Wilenku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Sieniawa

Sieniawa(Panowice + 25 km)

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, klimatyczne mieszkanie W pobliżu łagowa lubuskiego! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w pobliżu Łagowa Lubuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Nowe Gorzycko

Nowe Gorzycko(Panowice + 22 km)

167 000 zł53,06 m² 3 147,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie położone w cichym miejscu blisko lasu ok.6 km od jeziora z plażą, w miejscowości NOWE GORZYCKO koło Miedzyrzecza, lubuskie. Wokół wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sulechowska

Babimost(Panowice + 23 km)

350 000 zł63,41 m² 5 519,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa nieruchomość z charakterem w sercu Babimostu - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Na sprzedaż oferuję mieszkanie o łącznej powierzchni 63,41 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Żwirki i Wigury

Babimost(Panowice + 23 km)

459 000 zł77 m² 5 961,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,7 m , umiejscowione na czwartym (ostatnim) piętrze w otwartym, czteropiętrowym bloku. Blok ocieplony i otynkowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyrzecz

Międzyrzecz(Panowice + 15 km)

399 000 zł75,53 m² 5 282,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie W kęszycy leśnej! nowa cena, obniżka I 20 000 zł! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 poziomowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kościelna

Świebodzin(Panowice + 19 km)

379 000 zł84,75 m² 4 471,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu Świebodzina. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkół oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynkowa

Świebodzin(Panowice + 19 km)

399 000 zł84,30 m² 4 733,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sercu Świebodzina, przy ul. Rynkowej 1. To doskonała propozycja zarówno dla osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Zielona Góra(Panowice + 50 km)

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na osiedlu piastowskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij